DEFENSEM L'ENSENYAMENT PÚBLIC D'IDIOMES

ESCOLES OFICIALS IDIOMES

EQUIP DOCENT I PAS

Equip docent:

 

Departament d'alemany:

 

Hanna Albani (halbani@eoisantcugat.com)

Francesc Fernández (ffernandez@eoisantcugat.com)

Cristina Fischer (cfischer@eoisantcugat.com)

Miquel À. Gago (mgago@eoisantcugat.com)

 

 

 

Departament d'anglès:

 

Sandra Carmona (scarmona@eoisantcugat.com)

Esther Castilla (ecastilla@eoisantcugat.com)

Sònia Gonzalez (sgonzalez@eoisantcugat.com)

Clara Martínez (cmartinez@eoisantcugat.com)

Esther Planas (eplanas@eoisantcugat.com)

 

 

Personal d'Administració i Serveis:

 

Auxiliar Administrativa:

 

Inmaculada Fuster (ifuster@xtec.ca)

 

Conserge:

 

Montserrat Baladas (mbaladas@xtec.cat)